Petlas Lastik Satış hizmetlerine 2000 li yılların başında İstanbul Güngören’ de baslayan Kemal ENGİN kısa zamanda kendini kanıtlamış, 2020 yılında İstanbul Bağcılar’da kaliteli ve hızlı hizmet veren  ikinci şubesi ile ticari hayatına devam etmektedir.

Lastik satışının yanında, lastik oteli gibi tamamlayıcı ürünler ve lastik tamiri ve bakımı da yapan Kemal ENGİN ikinci el lastik satisi ve kaliteli hizmetiyle bölgesinde ses getirir hale gelmiştir.

PETLAS bayiliğini bünyesine katarak ürün yelpazesini oldukça genişletmiştir. Geçirdiğimiz 15 yılda sürekli kendini yenileyen ve iş disiplini ile geniş bir portföyde söz sahibi olmayı başarmıştır.

2020 yılı başından itibaren Bağcılar da hizmet veren Engin Lastik , Petlas Lastik Satışı, Rot Balans, Lastik Değişimi, Far Ayarı ve lastik oteli hizmetleri vermektedir.

Kurumsal Amacımız

Firmamızın tüm süreçlerinin çalışanlarımızın da katılımı ile sürekli olarak iyileştirilmesi, karşılıklı güven ve saygının esas olduğu, firmamızın performansı ve itibari konusunda herkesin kendini sorumlu hissettiği bir çalışma ortamı sağlanarak verimliliğin arttırılması, müşterilerimizin beklentilerini en iyi sekilde karşılayabilecek ürün ve hizmet sunulmasıdır.

Ürün kapasitesi ve rekabet gücünü sürekli arttırarak daha fazla tüketiciye ulaşmayı hedefleyen firmamız geleceğe güvenle bakmaktadır.